Hakkımızda

Sağlam ve Dayanıklı ürün seçenekleri ile hizmet veren MyDafne küçük ölçekli evler için özel olarak ürettiği akordiyon kapı seçenekleri ile uygun fiyat ve güvenilir ürünleri ile sizlerledir. Dışa açılmak yerine içe doğru katlanan akordiyon kapılar kullanışlı ve maliyeti oldukça düşüktür. Her alana rahatlıkla montajı yapılan kapıların farklı desenleri mevcuttur. Ürünler darbelere karşı dayanıklı ve kilit sistemi sayesinde daha güvenli bir şekilde kullanım için idealdir. TSE garantisi altında üretimi yapılan kapılar camlı ve camsız olarak 2 sınıfta incelenebilir.

hakkımızda-1024x582

Modern teknolojinin gelişmesi ile beraber dekorasyon alanlarında yenilikler ortaya çıkmaya başlamıştır. İlk olarak standart olarak üretilen akordiyon kapılar, zaman içerisinde gelen talepler ile farklı özellikler ile üretilmeye başlamıştır. Firma olarak müşterilerimizin en iyi hizmeti alması ve malzemelerimizi daha uzun yıllar kullanmasını hedeflemekteyiz. Her alana rahatlıkla montajı yapılan kapılar ortamın daha kullanışlı hale gelmesine yardımcı olacaktır.

MyDafne Olarak Hedefimiz

Üretimini ve satışını yaptığımız akordiyon kapılar konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırken, darbelere karşı daha dayanıklı malzemeler ile birden fazla alacağınız ürünlerde vade farkı uygulamadan taksit imkanları sunuyoruz.